Přidat inzerát

Tuto akci můžete provést jen jako registrovaný uživatel.
Níže se buďto přihlašte, nebo vyplňte registrační formulář.
Po úspěšné registraci obdržíte email s odkazem pro ověření.

Email:

Heslo:

 


Zapomenuté heslo


Zařazení inzerátu

Druh inzerátu určuje jeho zařazení a třídí se podle něj ve vyhledávání. Druh inzerátu bude přidán do názvu (např: Prodej štěňata ... )

Hlavní kategorie zařazuje inzerát podle druhu zvířat či služby, po výběru je možné jí dále upřesnit či doplnit o plemeno

Lokalita upřesňuje místo, ke kterému inzerce náleží

Zadání inzerátu

Název inzerátu nepište velkými písmeny !!! Do názvu inzerátu neuvádějte jeho typ (prodám, koupím,..), který se automaticky doplní z volby typu inzerátu

správně:
Štěňata Flat coated retriever s PP

špatně:
Prodám štěňata FCR s PP

Do popisu inzerátu uveďte co nejvýstižněji charakteristiku a zaměření své inzerce. Není potřeba zde uvádět kontakty, které uvádíte na jiném místě.

Cenu uvádějte pouze v číselné hodnotě ! Pokud chcete vybrat možnost z nabídky, tak pole pro částku nechejte prázdné.

Uvedený mail slouží nejenom k odpovědím na inzerát, ale i zaslání potvrzujícího mailu o přidání inzerátu. Pomocí mailu budete mít přístup k editaci. Zaškrtnutím políčka zveřejnit bude mail viditekný v rámci inzerátu.

Fotografie k inzerátu

Výběrem z disku vašeho počítače můžete přidat až tři fotografie, které nejlépe vystihují váš inzerát. První fotografie z výběru se bude zobrazovat u výpisu inzerátů.
Fotografie se nemusí upravovat, budou přizpůsobeny automaticky. Povolené formáty pro fotografie jsou pouze JPEG, GIF a PNG !!!

Pozor!!! Nezapomínejte, že všechny fotografie podléhají autorkému zákonu. Vkládejte pouze své vlastní! Jakékoliv používání cizích fotografií bez souhlasu autora je výslovně zakázáno!

Kontaktní údaje

Pro zvýšení pravděpodobnosti odpovědi na inzerát či jeho nalezení se doporučuje vyplnit co nejvíce údajů.
Uvedením internetové adresy zvýšíte i návštěvnost vašich stránek.

Někdo to rád horké
přejít na aktuality