Mistrovství světa FCI záchranných psů družstev

Datum konání akce:23.8.2018
26.8.2018
Uzávěrka:23.6.2018
Vedoucí akce:Ing. Helena Šabatová (sabatova@zachranari.cz)
Zodpovědná osoba email:sabatova@zachranari.cz

Místo konání:

Žatec -
(Okres Louny)
GPS:50.3333825152, 13.5134858564
zobrazit mapu

Organizátor:

SZBK ČR - Svaz záchranných brigád kynologů
www.zachranari.cz

Helena Šabatová 


Česká republika pořádala historicky 1. Mistrovství světa záchranných psů družstev FCI.


Jsem potěšena, že se setkáváme na 6. MS v České republice znovu. Začali jsme s několika družstvy ve 3 kategoriích a v této době máme 24 družstev ve čtyřech kategoriích. Mistrovství světa je velmi důležitá akce a tvoří přípravu psů pro všechny druhy záchranných prací v dalším kroku – což je praktické nasazení na misích. Organizační tým má mnoho zkušeností s přípravami pro akce tak velké a důležité jakým Mistrovství světa je. A 6. Mistrovství světa záchranných psů družstev bude velmi speciální příležitostí spojit všechny milovníky psů se sportovním kláním obecně. Očekáváme řadu účastníků a také škálu plemen psů, které nevidíme v žádných jiných psích soutěžích. Na závěr bych chtěla promluvit k závodníkům. Přála bych si, aby jejich vystupování bylo skutečně sportovní, aby tak, doufejme, vytvořili dobrou atmosféru hodnou úrovně mistrovství světa a přispěli tak k dobrému jménu kynologie na mezinárodní úrovni. Na závěr bych ráda poděkovala všem lidem, kteří připravili tuto akci se mnou a já doufám- jsem přesvědčena, že všichni rozhodčí, závodníci a hosté si odnesou pěkné zážitky z České republiky a města Žatec.


Ing. Helena Šabatová


Ředitel MS
 


Czech republic started with the historical 1st World Championship of Rescue Dogs Work of Group.                                                                 


I am pleased to meet you on the 6 th WCH at Czech republic again.  We started with a little groups in 3 rd categories and in this time we have 24 Groups in four categories. The World Championship is an important events and component of the preparation the dogs for all kinds of rescue work in the next step – mission ready . I hope that the organisation team has a lot of experience for organisation so big and important events. And the 6 th WCH of Rescue Dog Work Group will be a very special occasion to bring together all dogs lovers and have supported of the dogs sport in general.We expect a lot participants and also the variety of dogs breeds – as it not seen in any other dog competition. As a conclusion , I will talk to the participants . I really wish their work to be characterized by a real sportsmanship which will, hopefully, create a maximum of vocations and contribute to the reputation of cynology on an international level. And the end I would like to thank all people who prepared this events with me and I hope – I believe that all judges , participants and guests will have a big success in Czech republic, in the town Žatec.


DI Helena Šabatová


Director of WCH


 

Mapa místa: Žatec -

Diskuse k akci v kalendáři Mistrovství světa FCI záchranných psů družstev

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi  Kalendář akcí
  << prosinec 2018 >>
  Po Út St Čt So Ne
       12
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31      
  Někdo to rád horké
  přejít na aktuality
  eCanis na Facebooku