ON-LINE: XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART – SPT3

Již tuto sobotu nás čeká další důležitá událost roku tentokrát z TARTu. Na start je přihlášeno šestnáct soutěžních týmů.

XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART – SPT3

Akce proběhla od 30.9.2017 do 1.10.2017

  • Neděle 12:05
    Výsledky XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART: 1. místo a titul Mistr republiky stopařů pro rok 2017 získávají Petr Paroubek a DELLI Majorův háj NO region Ústí nad Labem - celkem 236 bodů 2. místo Markéta Kalvová MAINA od PČR NO region Lišov - celkem 226 bodů 3. místo Milan Dygrýn EDGAR Mar-Ive from Bohemia NO region Lišov - celkem 224 bodů 4. místo Marie Hartmanová BLACK Shadow ArQeVa ČV bez regionu - celkem 221 bodů (součet stop celkem 186 bodů) 5. místo Marcela Wendlová BĚLA Bělohorská lípa NO region Praha-venkov - celkem 221 bodů (součet stop celkem 175 bodů) Titul Všestranný mistr republiky SKS TART pro rok 2017 získávají Markéta Kalvová a MAINA od PČR NO region Lišov - (2. místo na MR stopařů SKS TART a 17. místo na MR obranářů SKS TART)
    Příloha
    (pdf, 704,1 kB)
    00

  • Neděle 8:55
    Dobré ráno, pokračujeme v on-line zpravodajství z XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART. Závodníci právě odjeli na poslední disciplínu mistrovství - vypracování cizí stopy o stáří 2 hodiny, délce 800 kroků, dvakrát lomené v pravém a jedenkrát v ostrém úhlu, dva předměty kladeče na stopě s limitem vypracování 15 minut. O jejich výsledcích Vás budeme průběžně informovat.
    00

  • Sobota 17:19
    Milan Dygrýn - EDGAR Mar-Ive from Bohemia: Cizí stopa 4 hodiny: 93 bodů, poslušnost 36 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 95 bodů, celkově 3. místo - 224 bodů
    10

  • Sobota 15:40
    Jiří Paták - NAGY z Kmene Čeroký: Cizí stopa 4 hodiny: 80 bodů, poslušnost 39 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 10 bodů, celkově 13. místo - 129 bodů
    00

  • Sobota 15:11
    Markéta Kalvová - MAINA od PČR: Cizí stopa 4 hodiny: 85 bodů, poslušnost 47 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 94 bodů, celkově 2. místo - 226 bodů, zároveň získávají také titul Všestranný mistr republiky SKS TART pro rok 2017
    00

  • Sobota 15:09
    Marcela Jirasová - CIRA z Golštýnů: Cizí stopa 4 hodiny: 0 bodů, poslušnost 48 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 95 bodů, celkově 12. místo - 143 bodů
    00

  • Sobota 15:08
    Marie Hartmanová - BLACK Shadow Argeva: Cizí stopa 4 hodiny: 91 bodů, poslušnost 35 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 95 bodů, celkově 4. místo - 221 bodů (součet stop 186 bodů)
    10

  • Sobota 15:08
    Ladislav Košler - QUIM od PČR: Cizí stopa 4 hodiny: 92 bodů, poslušnost 45 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 62 bodů - celkově 9. místo - 199 bodů
    00

  • Sobota 15:07
    Jan Šťastný - GIRO Boča Bohemia: Cizí stopa 4 hodiny: 97 bodů, poslušnost 46 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 25 bodů - celkově 11. místo - 168 bodů
    10

  • Sobota 15:05
    Pavlína Řežábková - OSKAR Napor: Cizí stopa 4 hodiny: 76 bodů, poslušnost 40 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 12 bodů - celkově 14. místo - 128 bodů
    00

  • Sobota 14:55
    Jiří Paták - NAGY z Kmene Čeroký: NO, zkoušky TART: ZMT, T1, T2, OPT1-3, SPT1-3. Startují za region Doupov.
    00

  • Sobota 14:43
    Timotea Dekanová - FORD od Královského rybníka: Cizí stopa 4 hodiny: 74 bodů, poslušnost 47 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 96 bodů - celkově 6. místo - 217 bodů
    00

  • Sobota 14:39
    Marcela Wendlová - BĚLA Bělohorská lípa: Cizí stopa 4 hodiny: 81 bodů, poslušnost 46 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 94 bodů - celkově 5. místo - 221 bodů (součet stop 175 bodů)
    00

  • Sobota 14:11
    Karel Hájek - THOR z Ditčina dvora: Cizí stopa 4 hodiny: 49 bodů, poslušnost 42 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 97 bodů - celkově 10. místo - 188 bodů
    00

  • Sobota 14:11
    Dana Háková - AURA Wasabi Taien: Cizí stopa 4 hodiny: 0 bodů, poslušnost 47 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 64 bodů - celkově 15. místo - 111 bodů
    00

  • Sobota 14:10
    Dana Háková st. - AIKO z Údolí Bublavy: Cizí stopa 4 hodiny: 0 bodů, poslušnost 40 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 14 bodů - celkově 16. místo - 54 bodů
    00

  • Sobota 14:09
    Soňa Nováková - HERO Sorizo: Cizí stopa 4 hodiny: 79 bodů, poslušnost 36 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 95 bodů - celkově 8. místo - 210 bodů
    00

  • Sobota 14:06
    Nelly Kováříková - BRUTUS Black Adder Bohemia: Cizí stopa 4 hodiny: 80 bodů, poslušnost 43 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 90 bodů - celkově 7. místo - 213 bodů
    00

  • Sobota 14:03
    Petr Paroubek - DELLI Majorův háj: Cizí stopa 4 hodiny: 93 bodů, poslušnost 46 bodů, cizí stopa 2 hodiny: 97 bodů - celkově 1. místo - 236 bodů a titul Mistr republiky stopařů SKS TART pro rok 2017
    10

  • Sobota 13:22
    Zatím jsou všichni v terénu. Již brzy budeme znát první výsledky.
    00

  • Sobota 11:14
    Karel Hájek - THOR z Ditčina dvora: NO, zkoušky TART: ZMT, T1, T2. Startují za region Praha-venkov.
    00

  • Sobota 11:10
    Marcela Jirasová - CIRA z Golštýnů: NKO, zkoušky TART: SPT1, SPT2. Startují za region Ústí nad Labem
    00

  • Sobota 10:52
    Ve 12 hodin nastoupí první závodníci na vypracování cizí stopy staré 4 hodiny, o délce 1500 kroků, dvakrát lomené v pravém úhlu, dva předměty kladeče na stopě.
    10

  • Sobota 10:11
    Skupina D - posuzuje pan rozhodčí Jiří Dupal, kladeči Lucie Císařová a Stanislav Sanejstr: 13 Dana Háková st. AIKO z Údolí Bublavy AI region Praha-venkov 14 Karel Hájek THOR z Ditčina dvora NO region Praha-venkov 15 Dana Háková AURA Wasabi Taien BŠO region Praha-venkov 16 Marcela Jirasová CIRA z Golštýnů NKO region Ústí nad Labem
    00

  • Sobota 10:10
    Skupina B - posuzuje pan rozhodčí Vojtěch Vitásek, kladeči Martina Vršecká a Vojtěch Tajchman: 5 Petr Paroubek DELLI Majorův háj NO region Ústí nad Labem 6 Jiří Paták NAGY z Kmene Čeroký NO region Doupov 7 Soňa Nováková HERO Sorizo NO region Lišov 8 Milan Dygrýn EDGAR Mar-Ive from Bohemia NO region Lišov
    00

  • Sobota 10:10
    Skupina C - posuzuje pan rozhodčí Oldřich Šnytr, kladeči Ivana Vlková a Petr P.: 9 Pavlína Řežábková OSKAR Napor NO region Lišov 10 Jan Šťastný GIRO Boča Bohemia NO Ostraha letiště Praha 11 Marie Hartmanová BLACK Shadow ArQeVa ČV bez region 12 Ladislav Košler QUIM od PČR NO region Lišov
    00

  • Sobota 9:47
    Právě proběhla prezentace všech účastníků XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART, v rámci které si závodníci vylosovali startovní čísla a tím také následující zařazení do 4 skupin pro vypracování stop: Skupina A - posuzuje pan rozhodčí František Homolka, kladeči Jana Zemancová a Stanislav Krucký: 1 Nelly Kováříková BRUTUS Black Adder Bohemia NO region Ústí n/Labem 2 Timotea Dekanová FORD od Královského rybníka HW region Praha-venkov 3 Marcela Wendlová BĚLA Bělohorská lípa NO region Praha-venkov 4 Markéta Kalvová MAINA od PČR NO region Lišov
    00

  • Pátek 16:49
    Soňa Nováková - HERO Sorizo: NO, zkoušky: TART: ZMT, T1, T2, OPT1, OPT2, SPT1, SPT2, SPT3. Startují za region Lišov (18.místo na letošním MR obranářů SKS TART).
    00

  • Pátek 16:47
    Ladislav Košler - QUIM od PČR: NO, startují za region Lišov.
    00

  • Pátek 16:43
    Timotea Dekanová - FORD od Královského rybníka: HW, zkoušky: TART: SPT1, SPT2, SPT3. Startují za region Praha-venkov.
    00

  • Pátek 16:41
    Markéta Kalvová - MAINA od PČR: NO, startují za region Lišov (17. místo na letošním MR obranářů SKS TART).
    00

  • Pátek 16:38
    Marcela Wendlová - BĚLA Bělohorská lípa: NO, zkoušky TART: ZMT, T1, SPT1, SPT2. Startují za region Praha-venkov.
    00

  • Pátek 16:37
    Dana Háková - AURA Wasabi Taien: BŠO, zkoušky TART: SPT1, SPT2, SPT3. Startují za region Praha-venkov.
    00

  • Pátek 16:35
    Dana Háková st. - AIKO z Údolí Bublavy: Akita- inu, zkoušky TART: SPT1, SPT2. Startují za region Praha-venkov.
    00

  • Pátek 10:52
    Jan Šťastný - GIRO Boča Bohemia: NO, zkoušky: TART: ZMT, T1, OPT1. Startují za Ostraha letiště Praha (je také členem SKS TART, držitel titulu Všestranný mistr republiky SKS TART za rok 2016, 12. místo na letošním XVI. MR obranářů SKS TART)
    00

  • Pátek 10:50
    Nelly Kováříková - BRUTUS Black Adder Bohemia: NZŘ: ZVV3/ IPO3/ TART: ZMT, T1, OPT1, SPT1, T2, T3, SPT2, SPT3/ ZPO2, ZPU2, Stpr1, OPT1. bonitace - 4ZY1/P, VD. Startuje za region Ústí nad Labem.
    10

  • Pátek 10:46
    Milan Dygrýn - EDGAR Mar-Ive from Bohemia: IPO : BH; FPr3; FH2/ NZŘ : ZVV2; ZPS2/ TART : ZMT, T1, T2, SPT1, SPT2. Startují za region Lišov
    00

  • Pátek 10:24
    Petr Paroubek - DELLI Majorův háj: Zkoušky: NZŘ: ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2, ZPS1, ZPS2, ZPO1/ IPO: BH, IPO V, IPO1, FPR1-3,SPR1-3,FH1, FH2, ZOP, ZPU1, ZPU2/ TART: ZMT,T1-3,OPT1, OPT2, SPT1-3. Startuje za region Ústí nad Labem (držitel titulu Mistr republiky stopařů SKS TART za rok 2016, 20. místo na letošním MR obranářů SKS TART)
    00

  • Pátek 10:19
    Pavlína Řežábková - OSKAR Napor: Jako první vám představíme Pavlínu Řežábkovou se psem Oskar Napór (KAIN) – zkoušky: NZŘ: ZVV1/ TART: ZMT, T1, T2, OPT1. Závody: letos - Mezinárodní mistrovství služebních psů TART CZ Mělník, Mistrovství republiky obranářů SKS TART. Startuje za region Lišov. (7. místo na letošním MR obranářů SKS TART)
    00

  • Pátek 10:17
    Krásné páteční dopoledne všem. Pomalu začínáme on-line přenos a opět medailonky o startujících.
    00


Detail akce v kalendáři

Mistrovství
ON-LINE

XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART


Okres Děčín
Vícedenní akce: 30.9.2017 - 1.10.2017

Někdo to rád horké - info k této akci

  • XVI. MČR SKS TART – SPT3
    Na víkend pro vás připravujeme další ON –line přenos. Těšit se můžete na XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART. Začínáme v pátek odpoledne.

Diskuse k článku XVI. Mistrovství republiky stopařů SKS TART – SPT3

Do diskuze můžete přispívat po přihlášení.