STARTOVNÍ LISTINA: Mistrovství světa FCI záchranných psů družstev

STARTOVNÍ LISTINA

2-02

a Finsko ()
Michaela Grönlund, Karoliina Finilä - Felltop Samurai, Sirpa Turunen - Rissies Mikko, Liia Rikkinen - Blaze Cobra, R-Rina Leo-Granström - Musanterin Qide

3-03

a Francie ()
Alexandra Duthe, Philippe Bernard - Hell du Grand Pacot, Frederic Boutin - Garou du lou dans la Bergerie, Daniel Burillier - Huit des Empereurs de Salem

4-06

a Itálie ()
Rossi Andrea, Matteo Baistrocchi - Cuda‘s Margo, Alois Dodi - Vim, Gabriele Morni - Daffj Di Casa Simo, R - Matteo Fanfoni - Hira Di Casa Zerbini

3-04

a Francie ()
Serge Kluczny, Kris Fillion - Gapy du Clos Champcheny, Patrick Villardry - Harko, Patricia Sueur - Ghyx des Anges Dechus

4-08

a Itálie ()
Egle Risola, Marco Grasso - Margot Ballacoilupi, Matteo Romano' - You Dinamite Ballacoilupi, Erika Bonzanni - Iama R-Dario Mollea - Pik dei Bonaccorso

4-09

a Itálie ()
Marco De Grandis, Sandro D´Alo´ - Leila, Franco Dal Dura - Kim Ballacoilupi, Maria Zambo - Astor, R-Mauro Zagato - Mia Di Casa Danieli

4-10

a Itálie ()
Giampietro Alcide, Alarico Sberlati - Airon della Valle Incantata, Lorenza Giavina - Alaska della Valle Incantata, Giovanni Martinelli - Sheppy, R-Silvia Ciocca - Bonnie

5-11

a Japonsko ()
Yasuo Nakaguchi, Takako Takahashi - Chariowald of Western Spirit JP, Nakahisa Suayma - E-Caro of Studio Chelsea, Masae Sato - Mardo vom Bauhaus Shizuoka

7-13

a Německo ()
Nadine Lammel, Jane Keller - Blaidd Louis a nordic Summoners´Tale, Barbara Pietrusky - Wanjeenas´ Birgit, Hannah Schmidt - Kaya

8-18

a Rakousko ()
Jürgen Pichler, Klaus Herzog - Ferl, Harald Donaubauer - Felix, Ilona Pichler - Agent

9-21

a Švédsko ()
Maria Johnsson-Thorén, Bo Gustafsson - Spinoys Norma, Monica Eringskog - Prosports Elex, Jenniefer Ericsson - Canovills Pumpan

6-12

a Maďarsko ()
Benkő Balázs, Attila Tóth - Zulu, István Vránics - Hamilton, László Balázs - Symba, Péter Lukács - Cooper

10-22

a Česká republika ()
Svobodová Petra, Katrev Petr - Flare Krásná Lukrecia, Burda Miroslav - Atrey Tichý Ruland, Katrevová Iveta - Jewel General Golden Countrysides

8-17

a Rakousko ()
Dr. Silvia Pixner, Hermann Kranz - Enzo vom schwarzen Habich, Marco Schmitt - Apollo vom Schopperweg, Charlotte Kranz - Justine vom Satansberg

9-20

a Švédsko ()
Svante Olausson, Anne-Marie Melin - NessiesTosca, Joakim Toftby - NessiesTriton, Anders Haage - Kustmarkens Zelda

3-05

a Francie ()
Claire Oddou, Claude Mitropolitis - Laureen du Banc des Hermelles, Andre Petiot - Lzig du Kaiserkeller, Severine Hagry - Hizia du Pre de Califourny

7-15

a Německo ()
Albrecht Josenhans, Sabrina Czaplewski - Gisela von Dorneburger Bach, Christine Colligs - Quentchen von den Wölfen, Christa Steinborn - Djuma aus der Wallapampa

10-23

a Česká republika ()
Miroslav Šimek, Erika Zelinková - Gaga Lady Astronaut, Martina Vokrouhlíková - Derin Nubika, Miloslav Čeněk - Ronny z Třešňáku

7-16

a Německo ()
Isabella Kühn, Renate Eberts - Lara Croft vom Raüberschlag, Cörnelia Höfler - Dark-Oro vom old Baker´s House, Günther Scheid -    Gloria vom Prinzenrain

8-19

a Rakousko ()
Joachim Brandlhofer, Magdalena Koczera - Garde De La Vie Magique, Cara Tutschek - Fini Die vom Ennstal, Peter Schüler - Dora von Lothar Sturm

10-24

a Česká republika ()
Leoš Vokál, Monika Vokálová - Demi Jankari, Lucie Čeňková - Annie, Kristýna Sedláková - Baby Cross Krumbox Czech

1-01

a Belgie ()
Sophie Mathieu, Kathy Denille - Intox, Alistair Louvrier - Lecter, Vincent Hubert - Jitane, Pascal Beatse - Ozi

17.7.2018 2825x Závody

Sutiny - Disaster search

BELGIE

belgie

belgie   

Vedoucí družstva/
Team leader

1-L-01  Sophie Mathieu

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

1-01-01
Kathy Denille

Intox

BBM

10.4.2009

1-02-01                                    Alistair Louvrier

Lecter

HO

 M

27.6.2015

 1-03-01
Vincent Hubert

Jitane

BBM

2.12.2014

 1-R-01
Pascal Beatse

Ozi

BC

4.6.2015


FRANCIE

FRANCIE

 

Vedoucí družstva
Team leader

3-L-04  Serge Kluczny

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar.
/D.O.B.

3-01-04
Kris Fillion

Gapy du Clos Champcheny

BOM

 14.2.2011

 M

3-02-04                                    Patrick Villardry

Harko

BOM

 24.6.2012

 M

 3-03-04
Patricia Sueur

Ghyx des Anges Dechus

BOM

 9.9.2011

 F


ITÁLIE A

ITÁLIE

Vedoucí družstva/
Team leader

4-L-08 Egle Risola

Psovod/
Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

4-01-08
Marco Grasso

Margot Ballacoilupi

BOM

14.8.2010

4-02-08                   Matteo Romano'

You Dinamite
Ballacoilupi

BOM

 F

3.6.2014

4-03-08
Erika Bonzanni

Iama

BOM

 F

21.6.2011

4-R-O8
Dario Mollea

Pik dei Bonaccorso

BOM

 M

1.7.2014


ITÁLIE B

ITÁLIE

Vedoucí družstva/
Team leader

4-L-09 Marco De Grandis

Psovod/
Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

4-01-09
Sandro D´Alo´

Leila

BOM

5.5.2012

4-02-09                    Franco Dal Dura

Kim Ballacoilupi

BOM

 F

8.12.2015

4-03-09
Maria Zambo

Astor

BOM

 M

24.2.2014

4-R-O9
Mauro Zagato

Mia Di Casa Danieli

NO

 F

1.4.2013


ITÁLIE C

ITÁLIE

Vedoucí družstva/
Team leader

                4-L-10 Giampietro Alcide

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

4-01-10                           Alarico Sberlati

Airon della Valle Incantata

BOM

8.8.2015

4-02-10                      Lorenza Giavina

Alaska della Valle Incantata

BOM

 F

22.3.2015

 4-03-10
Giovanni Martinelli

Sheppy

BC

 M

28.3.2014

4-R-10
Silvia Ciocca

Bonnie

BC

F

4.8.2011


JAPONSKO

JAPONSKO

japonsko

Vedoucí družstva/
Team leader

                5-L-11 Yasuo Nakaguchi

Psovod/
Dog handler

Pes/Dog            

Rasa/
Breed

Sex

Datum nar./
D.O.B.

5-01-11                           Takako Takahashi

Chariowald of Western Spirit JP

LR

8.12.2012             

5-02-11                      Nakahisa Suayma

E-Caro of Studio Chelsea

LR

 F

12.4.2011               

 5-03-11
Masae Sato

Mardo vom Bauhaus Shizuoka

NO

 M

17.5.2014              


NĚMECKO

NĚMECKO 

Vedoucí družstva/Team leader

                7-L-13 Nadine Lammel

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./
D.O.B.

7-01-13                           Jane Keller

Blaidd Louis a nordic Summoners´Tale

GR

28.4.2010

7-02-13
Barbara Pietrusky

Wanjeenas´ Birgit

BOM

 F

26.3.2011

 7-03-13
Hannah Schmidt

Kaya

BOM

 F

8.3.2013

7-R-13
Günter Scheid

Gloria von
Prinzenrain

NO

F

15.4.2014


RAKOUSKO

RAKOUSKO

rakousko

Vedoucí družstva/Team leader

                8-L-17 Dr. Silvia Pixner

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

8-01-17                          Hermann Kranz 

Enzo vom schwarzen Habich

BOM

M

8.10.2013

8-02-17
Marco Schmitt

Apollo vom
Schopperweg

BOM

 M

22.8.2011

 8-03-17
Charlotte Kranz

Justine vom
Satansberg

BOM

 M

10.3.2010


ŠVÉDSKO

ŠVÉDSKO

švédskošvédskošvédskošvédsko

Vedoucí družstva/
Team leader

9-L-20 Svante Olausson

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./
D.O.B.

9-01-20
Anne-Marie Melin

NessiesTosca

GR

27.3.2014

9-02-20
 Joakim Toftby

NessiesTriton

GR

 M

27.3.2014

9-03-20
Anders Haage

Kustmarkens Zelda

NO

 F

31.5.2011

 


Plochy - Area search

 FINSKO

FINSKO

Vedoucí družstva/
Team leader

2-L-02  Michaela Grönlund

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

2-01-02                        Karoliina Finilä

Felltop Samurai

BC

31.10.2013

2-02-02                                    Sirpa Turunen

Rissies Mikko

VK

 M

1.3.2013

 2-03-02
Liia Rikkine

Blaze Cobra

BO

1.3.2010

 2-R-02
Rina Leo-Granström

Musanterin Qide

RTW

F

19.3.2013


FRANCIE

FRANCIE

Vedoucí družstva/
Team leader

3-L-03  Alexandra Duthe

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar.
/D.O.B.

3-01-03                        Philippe Bernard

Hell du Grand
Pacot

BOM

 28.6.2012

 M

3-02-03                                    Frederic Boutin

Garou du lou dans la Bergerie

BOM

 30.12.2011

 M

 3-03-03

  Daniel Burillier

Huit des
Empereurs de
Salem

BOM

 12.12.2012

 M


ITÁLIE A

ITÁLIE  

itálie itálie itálie itálie

Vedoucí družstva/
Team leader

4-L-06  Rossi Andrea

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

4-01-06                        Matteo  Baistrocchi

Cuda‘s Margo

BOM

F

3. 2. 2012

4-02-06                                    Alois Dodi

Vim

BOM

M

12.3. 2016 

 4-03-06
Gabriele Morni

Daffj Di Casa Simo

NO

F

3.1. 2013

4-R-06
Matteo Fanfoni

Hira Di Casa 
Zerbini

NO

F

15.1. 2013


ITÁLIE B

ITÁLIE

Vedoucí družstva/
Team leader

4-L-07  Francesco Marinaro

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

4-01-07
Daria Guerini

Charming
Aphrodite

GR

F

13.2.2013

4-02-07                                    Mirko Musitelli

Minerva Ayla McGranitt

BC

F

19.11.2012

 4-03-07
Rocco Di Maggio

Futura della
Corte di Clema

BOS

F

27.8.2010

4-R-07
Emanuela Sala

Nikita

NO

F

4.7.2011


NĚMECKO

NĚMECKO 

Vedoucí družstva/
Team leader

                7-L-14 Wiebke Langhans

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

7-01-14                           Carsten Oje

Delta aus der
Wallapampa

NO

F

21.2.2012

7-02-14
Ole Langhans

Amaroq de la Frisone Leberte

BOM

 M

25.3.2015

 7-03-14
Sonja Schlamp

Nelly

BOM

 F

7.10.2010

7-R-14
Günter Scheid

Gloria von
Prinzenrain

NO

F

15.4.2014


RAKOUSKO

RAKOUSKO

rakousko 

Vedoucí družstva/
Team leader

                8-L-18 Jürgen Pichler

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./
D.O.B.

8-01-18                          Klaus Herzog

Ferl

LR

M

20.4.2014

8-02-18
Harald Donaubauer

Felix

LR

 M

23.6.2011

 8-03-18
Ilona Pichler

Agent

LR

 M

10.6.2012 


ŠVĚDSKO

ŠVÉDSKO

švédskošvédskošvédskošvédsko

Vedoucí družstva/
Team leader

9-L-21  Maria Johnsson-Thorén

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

9-01-21
Bo Gustafsson

Spinoys Norma

BOT

 F

16.3.2014

9-02-21                         Monica Eringskog

Prosports Elex

BOM

 M

16.4.2012

9-03-21
Jenniefer Ericsson

Kronvallaren Troja

BORC

 F

20.1.2011


MAĎARSKO

maďarsko 

Vedoucí družstva/
Team leader

                6-L-12 Benkő Balázs

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

6-01-12                           Attila Tóth

Zulu 

GSH

3.5.2015

6-02-12                      István Vránics 

Hamilton

BBC

 M

17.1.2011

 6-03-12
László Balázs

Symba

BOM

 M

17.7.2010

6-R-12
Péter Lukács

Cooper

BOM

M

28.10.2012


ČESKÁ REPUBLIKA

ČESKÁ REPUBLIKAčeská republika

Vedoucí družstva/
Team leader

10-L-22  Svobodová Petra

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

10-01-22
Katrev Petr

Flare Krásná
Lukrecia

GR

 F

18.1.2002

10-02-22                         Burda Miroslav

Atrey Tichý Ruland

BOM

 M

2.7.2010

10-03-22
Katrevová Iveta

Jewel General Golden Countrysides

GR

 M

18.12.2011

 


 

 Stopy - Tracking

FRANCIE

FRANCIE

Vedoucí družstva/
Team leader

3-L-05  Claire Oddou

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./
D.O.B.

3-01-05                        Claude Mitropolitis

Laureen du Banc des Hermelles

BOM

 25.3.2015

 F

3-02-05                                    Andre Petiot

Lzig du
Kaiserkeller

NO

 21.5.2015

F

 3-03-05
Severine Hagry

Hizia du Pre de Califourny

Hov

 27.3.2012

 F


NĚMECKO

NĚMECKO

Vedoucí družstva/
Team leader

                7-L-15 Albrecht Josenhans

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

7-01-15                           Sabrina Czaplewski

Gisela von
Dorneburger Bach

NO

F

3.8.2010

7-02-15
Christine Colligs

Quentchen von den Wölfen

NO

 F

20.3.2012

 7-03-15
Christa Steinborn

Djuma aus der
Wallapampa

NO

 F

21.12.2011


ČESKÁ REPUBLIKA

ČESKÁ REPUBLIKA česká republika 

Vedoucí družstva/
Team leader

10-L-23  Miroslav Šimek

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

10-01-23
Erika Zelinková

Gaga Lady
Astronaut

KM

 F

4.7.2012

10-02-23 
Martina Vokrouhlíková                      

Derin Nubika

ACO

 M

 30.10.2010

10-03-23
Miloslav Čeněk

Ronny z Třešňáku

NO

 M

19.3.2013


 

TOP

NĚMECKO

NĚMECKO

Vedoucí družstva/Team leader

                7-L-16 Isabella Kühn

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

7-01-16                           Renate Eberts

Lara Croft vom Raüberschlag

PRT

F

3.4.2011

7-02-16
Cörnelia Höfler

Dark-Oro vom old Baker´s House

BOM

 M

14.2.2012

 7-03-16
Günther Scheid

Gloria vom Prinzenrain  

NO

 F

15.4.2014


RAKOUSKO

RAKOUSKO

rakousko rakousko rakousko rakousko

Vedoucí družstva/
Team leader

                8-L-19 Joachim Brandlhofer

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

8-01-19                          Magdalena Koczera

Garde De La Vie Magique

BOT

M

14.7.2014

8-02-19
Cara Tutschek

Fini Die vom Ennstal

BOM

 F

3.8.2011

 8-03-19
Peter Schüler

Dora von Lothar Sturm

BOM

 F

5.7.2010


ČESKÁ REPUBLIKA

ČESKÁ REPUBLIKAčeská republika

Vedoucí družstva/
Team leader

10-L-24  Leoš Vokál

Psovod/Dog handler

Pes/Dog

Rasa/Breed

Sex

Datum nar./D.O.B.

10-01-24
Monika Vokálová

Demi Jankari

NO

F

10.5.2014

10-02-24 
Lucie Čeňková                

Annie

MIX

F

 24.12.2013

10-03-24
Kristýna Sedláková

Baby Cross Krumbox Czech

ACD

F

12.5.2012

 


Detail akce v kalendáři

Mistrovství
ON-LINE

Mistrovství světa FCI záchranných psů družstev


Okres Louny
Vícedenní akce: 23.8.2018 - 26.8.2018

Diskuse k článku STARTOVNÍ LISTINA: Mistrovství světa FCI záchranných psů družstev

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi