Sportovní kynologické centrum Pesopark se dál rozšiřuje

Volnočasové kynologické centrum Pesopark Uhříněves je jedním z nejmodernějších takovýchto areálů s celoročním provozem vůbec. Prostor o rozloze téměř čtyř hektarů nabízí všem návštěvníkům, zejména pak psům a jejich majitelům, široké spektrum aktivit. K dispozici bude nově i krytý osvětlený prostor s pevným povrchem pro bezpečný výcvik v nepříznivém počasí. Ten bude sloužit kromě tréninků k pořádání výstav, bonitací, seminářů a závodů aj.

Sportovní kynologické centrum Pesopark se dál rozšiřuje
red. 12.9.2018 135x Zajímavosti

pesopark Všichni příznivci sportovní kynologie i moderních psích sportů mohou jásat. Areál v Pesoparku, který již nyní disponuje moderním zázemím, klubovnou, temperovanou jurtou, rozhlehlým parkovištěm i vyhrazenými a uzpůsobenými místy se speciálními potřebami pro štěněčí školičku, psí sporty, agility či bull zonu, rozšiřuje své kapacity o krytý výcvikový plac s rozhlohou 250 metrů čtverečních. Ten bude vybaven neklouzavým povrchem pro větší bezpečnost všech zúčastněných, tedy psů i jejich páníčků. Samozřejmostí bude osvětlení a další nezbytné prvky vhodné při nepřízni počasí či tmavých zimních večerech.

pesopark Na místě je vždy připraven profesionální tým lektorů s dlouholetými zkušenostmi a celosvětovými úspěchy. Kromě pravidelných lekcí jako jsou agility, sportovní kynologie, obedience, tréninky s použitím klikru nebo stále více oblíbený dog dancing,  se v Pesoparku konají i jednorázové školení, semináře nebo kurzy se speciálním zaměřením. Není tedy vyjímkou, že se zde můžete učit od těch nějlepších ve svém oboru.

pesopark Za poměrně krátkou dobu svého fungování se v Pesoparku konalo nespočet akcí a seminářů i s mezinárodním přesahem.  Mezi oblíbené závody patří agility či ty treibballlové, mezi interaktivními workshopy vedou kurzy první pomoci pro psy, základy záchrannářské poslušnosti, příprava pro Canisterapii, průvodce psí komunikací a zvládání problémových psů. Jednou z posledních přidaných akcí je socializace na hospodářská zvířata, kde si váš čtyřnohý mazlíček může očichat například poníka, kozu nebo slepici a vy tak budete vědět, jak příště váš pejsek zareaguje a na co si dát případně pozor. 

V nejbližší době se stane Pesopark místem, kde se uskuteční Mistrovství České republiky v treibballu a Mistrovství České republiky v flyballu. Na místě se utkají elity z dané disciplíny . Obě dvě v současné době oblíbené disciplíny zaměstávají hlavu i tělo psa najednou a mohou se provozovat celoročně.

Více informací se dozvíte o aktivitách naleznete zde: www.pesopark.cz


Diskuse k článku Sportovní kynologické centrum Pesopark se dál rozšiřuje

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi