SPONZOŘI: Mistrovství světa IHF ve stopách IPO FH

Děkujeme za podporu

1.11.2017 753x Závody


Partneři akce

Generální partner

Tvorba internetových stránek
Při vytváření internetových stránek vycházíme z důkladné analýzy potřeb zákazníka.

Hlavní partner

Vitaminové doplňky, chondroprotektiva a funkční pamlsky
Společnost Canvit je předním českým výrobcem krmiv a vitaminominerálních doplňků pro domácí mazlíčky s tradicí která sahá do devadesátých let minulého století.

Krmivo, drobný kynologický materiál
Německý výrobce super premiových a premiových krmiv pro psy a kočky. Základním krédem společnosti při produkci krmiv je zdraví zvířat a jejich životní pohoda.

Skleněné památeční plakety
Hlavní náplní společnosti je výroba vchodových dveří, aktuálně se ale ubírá především cestou moderního designu a svůj sortiment rozšířila na skleněné interiérové dveře s potiskem a pískovanými motivy, skleněné kuchyňské zástěny a koupelnové i sprchové dveře, skleněné stěny a obkladové sklo.

Dřevěné nášlapné tabulky
Topoľčanská rodinná firma se specializuje na poskytování komplexních služeb při tvorbě a realizaci interiéru. Svým zákazníkům poskytuje kompletní servis od architektonického návrhu až po odbornou montáž zařízení a následný servis.

Gravírování nášlapných tabulek a zrcadla pro vítěze
Dvacet let zkušeností a inovací, to je Kvant. Laserové show od malých klubů až po obrovské přehlídky.

Reklamní a dárkové předměty
Švédské tepelné čerpadlo NIBE se stane důležitou součástí vašeho domova. Špičkové technologie NIBE a více než třicet let zkušeností vám zajistí vysoce úsporné vytápění, ohřev vody, větrání či chlazení s maximálním ohledem na životní prostředí.

Reklamní a dárkové předměty
Družstevní závody Dražice jsou největším výrobcem ohřívačů vody v České republice, známým po celé Evropě. Vyváží své výrobky téměř do dvaceti zemí celého světa a na českém trhu má dominantní podíl přes 50%.

Diskuse k článku SPONZOŘI: Mistrovství světa IHF ve stopách IPO FH

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi