SMUTNÁ ZPRÁVA.

Naše milovaná Ladynka zemřela.

SMUTNÁ ZPRÁVA.
5.5.2018 418x Nekrology

Inter.champ., Champ.ČR, Champ.SR, Sen.champ. ČR

LADY z Páralovy zahrady

ZOP, ZPU-1, ZPU-S, ZZZ, ZVP-1, RH-E, RH-FLA

Ladynka zemřela po krátké, ale velmi zákeřné nemoci dne 23.4.2018, těsně po dovršení 11. roku života.

Ladynka byla neuvěřitelně naprosto dokonalá po všech stránkách. Byla krásná – jak svědčí i tituly před jejím jménem a zároveň ohromně pracovitá – 7 zkoušek z výkonu, převážně záchranářské specializace.

Ladynka dovedla být vítr až uragán, ale pak zase jen něžný vánek. Byla nadšená z jakékoliv aktivity. Její krásné oči s čertovskými plamínky neustále každého ze své smečky vyzývaly: „pojď, budeme něco dělat.“ Byla naprosto spolehlivá. Nikdy svého pánečka nezklamala. Byla úžasnou kamarádkou Ivana. S Lenkou vytvořili dvojku, která si rozuměla na mrknutí oka – spolu splnili všechny podmínky pro udělení titulu FCI interšampión a sen.champ.ČR.

Ladynka navíc dovedla přivést na svět ve 3 vrzích 30 potomků, z nichž mnozí již pokračují v úspěších své mámy.

Ladynka spatřila světlo světa, stejně jako již řada jejích předků, v domácí chovatelské stanici „z Páralovy zahrady“. Dělala velkou čest této stanici. Stala se nejúspěšnější fenkou za téměř 50 letou tradici chovatelské stanice. A na Páralově zahradě také vydechla naposled, k nevýslovnému smutku celé „smečky“. Je to krutá daň osudu za to nádherné soužití s ní. Je pochována na zahradě, po které se tak ráda proháněla nejprve ze svou mámou Hellou z P.z. a později se svou dcerou Orrie z P.z. a kamarádem - parsonem Aikem B.B.

Ladynko – děkujeme Ti.

Luděk, Lenka, Ivan

Orrie, Aik


Diskuse k článku SMUTNÁ ZPRÁVA.

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi