Jaké Vánoce chystáte pro svého psího kámoše?

Vánoce jsou svátky, ze kterých na nás dýchá ta nejúžasnější atmosféra v roce. Vždy děláme vše pro to, aby náš domov byl ten nejkouzelnější a aby naši blízcí a členové rodiny prožili Štědrý večer co nejlépe. A mnozí z nás nezapomínají ani na své hafany. 

Rádi bychom se dozvěděli, jak čeští pejskaři tráví vánoční svátky se svými psy. Tentokrát se tedy ptáme: „Jaké Vánoce chystáte pro svého psího kámoše?“ Hlasujte v naší anketě nebo nám napište svůj vlastní pohled na věc! Ze všech hlasujících vylosujeme tři šťastné výherce, které odměníme tříkilovým balením kanadského krmiva K-9.

Jak hlasovat? Klikněte na políčko „Hlasovat“ a po rozbalení odkazu vyberte jednu z daných možností, popřípadě vložte vzkaz pro nás a zvolte kolonku „odeslat hlas“.

Každý návštěvník může hlasovat pouze jednou! Těšíme se na vaše názory a přejeme krásné Vánoce. 

 

Jaké Vánoce chystáte pro svého psího kámoše?
Dostává také slavnostní krmení

Dostává také slavnostní krmení

Patříte mezi ty pejskaře, kteří svým svěřencům připravují na Štědrý den lepší krmení než obvykle? Pokud ano, napište nám do ...
Hlasovat
Ježíšek nezapomíná ani na pejska

Ježíšek nezapomíná ani na pejska

Chystáte pro psa vánoční dárek? A co to bude – dobrota, hračka nebo něco jiného? Napište nám do poznámky, co přinese Ježíšek právě ...
Hlasovat
Jeden za všechny, všichni za jednoho

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Považujete svého psa za opravdu právoplatného člena rodiny, že i o Vánocích bude dělat stejné věci jako vy? Bude mít štědrovečerní ...
Hlasovat
U nás je to úplně jinak!

U nás je to úplně jinak!

Nevybrali jste si ani jednu z možností? Nevadí. Pochlubte se však, jak bude váš čtyřnohý parťák trávit letošní Štědrý den. Vše nám ...
Hlasovat

 

 

Pravidla soutěže:

1.      Anketa probíhá od 1. 12 do 25. 12. 2018.

2.      Anketa je určená pro všechny čtenáře registrované na www.ecanis.cz (Nemáte-li ještě registraci, můžete tak učinit na http://www.ecanis.cz/registrace.html).

Při registraci je nutné vyplnit i e-mail, adresu a kontaktní telefon, aby bylo možné případnou výhru také doručit a výherce jednoduše kontaktovat.

Provozovatel shromažďuje o uživatelích serveru www.ecanis.cz pouze ty údaje, které jsou nezbytně nutné ke kontaktování uživatele a ty, které uživatel dobrovolně uvedl při registraci svého uživatelského účtu. Tyto údaje zároveň nepředává třetí straně, slouží pouze k identifikaci uživatele na webu www.ecanis.cz.

Odesláním registračního formuláře uživatel souhlasí se zpracováním údajů pro účel registrace.

 

4.      Každý registrovaný čtenář může v anketě hlasovat pouze jednou.

5.      Ze všech hlasujících vylosujeme tři šťastné výherce, kteří obdrží od firmy CANDY, s.r.o. níže uvedené ceny. 

Partnerem akce je kanadské krmivo K-9.

 

6.      

 

Ceny pro výherce:

Tři vylosovaní hlasující obdrží tříkilové balení krmiva K-9.

 Fotografie použité v anketě vytvořila Nikola Kolářová. Obrázky jsou pouze ilustrační.