A

Anketa o nejoblíbenější psí sport

Anketa o nejoblíbenější psí sport

27.6.2018 - 31.7.2018

Hledáme nejoblíbenější kynologickou disciplínu našich čtenářů a jejich psů! Pomozte nám tedy zjistit, co vás nejvíce baví a zajímá. Budeme moc rádi, když si uděláte chvilku a budete hlasovat. Není to nic složitého, stačí se u nás zaregistrovat a vybraný sport jednoduše zaškrtnout.

Partnerem této ankety je firma CANDY, s.r.o. která je jediným autorizovaným dovozcem kanadských krmiv značek K-9 a Feline Perfection do Evropy, a také jediným dovozcem kanadských krmiv NUTRAM pro psy a kočky do České Republiky.

K-9 je kompletní suché granulované krmivo pro psy s dietními účinky, vyrobené z kuřecího masa a drobů, stabilizovaného kuřecího tuku, obilného lepku, kukuřičné a pšeničné moučky, sušeného mléka. Hlavními vlastnostmi jsou: vysoký obsah energie, výživná hodnota, lehká stravitelnost vyplývající z použitých surovin. Krmiva jsou velmi chutná, protože jsou vyrobena převážně z masové kaše a jen částečně z mouček. Krmení je velmi jednoduché, příprava nezabírá čas, protože psi přijímají granule ochotně v suchém stavu.

 Tři šťastní vylosovaní hlasující obdrží ceny od firmy CANDY, s.r.o. tříkilová balení krmiva K-9.


Někdo to rád horké
přejít na aktuality