Z výběrové soutěže IPO-FH postupují jen dva soutěžící

O uplynulém víkendu proběhla VS IPO-FH v Lukové. Na start se postavilo celkem devět stopařských týmů. Stopy na této úrovni nejsou nikdy lehké, ovšem tentokrát si však svou daň vybralo i velmi nevlídné počasí.

Datum: 9.10.2017 | Zhlédnuto: 209x

Sobota byla ještě plná nadějí a z devíti nastoupivších psů jich šest došlo. Nejlepší výkon předvedla dvojice MVDr. Iva Lžičařová s německou ovčandou Chirou od Řeky Labe. Tato dvojice si odnesla skvělých 96 bodů.

Zatím co první den byly čtyři stopy ohodnoceny celkem vysoko – přes 90 bodů, neděle již tak veselá nebyla. Velkou roli v tom sehrálo opravdu extrémní počasí s vydatným deštěm, ke kterému navíc foukal velmi silný vítr. První dva soutěžící měli velkou smůlu i v tom, že jim ve stopě stála voda. Jaroslav Petráček, který posuzoval nedělní výkony, se ze všech sil snažil udržovat dobrou náladu a to i přesto, že to někteří psi vzdali. Svým chováním pomáhal již tak zklamaným psovodům, kteří alespoň mohli odcházet s trochu lepším pocitem.

 


  1. místo MVDr. Iva Lžičařová – Chira od řeky Labe (NO), 96, 98 celkem 194bodů CACT
  2. místo Ing. Miloš Hušek – Isis BodyŚ bullriding (HHK), 84, 84 celkem 169 bodů

 

Pokud vás zajímají podrobnosti a chcete se seznámit s celým průběhem této akce, můžete se podívat na záznam z naší On-line reportáže.

 Foto: M. Řeháková

Diskuse k aktualitě Z výběrové soutěže IPO-FH postupují jen dva soutěžící

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi
    Někdo to rád horké
    přejít na aktuality