U „sedni“ a „lehni“ to nekončí, ale teprve začíná

Každému čtyřnohému mazlíčkovi je třeba se řádně věnovat, o to více to platí, pokud máte doma štěňátko. Právě ve štěněčím věku je nejlepší psa naučit co nejvíce správným návykům, socializovat ho a dát mu tak dobré základy pro další rozvoj.

Datum: 1.3.2018 | Zhlédnuto: 287x

Kromě hraní si se štěňátkem je určitě správným krokem již od jeho útlého věku navštěvovat výcvikové lekce a postupně štěně učit základům poslušnosti. Je jasné, že mladý pes neudrží pozornost dlouho, a proto jsou v Pesoparku připravené další interaktivní „pomůcky“ ke cvičení a zábavě. Oplocený prostor k volnému puštění psa nebo psů pod řízeným dohledem cvičitele, kde si můžete zkoušet první přivolání bez vodítka, je samozřejmostí. Sportovně kynologické volnočasové centrum Pesopark Uhříněves se s vaší pomocí postará o to, aby váš pes byl vyrovnaný, poslušný správně socializovaný.

 

 

V Pesoparku bude o vašeho pejska nadstandardně postaráno. S moderním zázemím a nově zakoupeným vybavením jsou zde možnosti téměř neomezené a nabízené aktivity velmi pestré. Od základní poslušnosti přes agility, obedience, klikr trénink, dog dancing, dogfriesbee až po treiball. Všechny tyto aktivity zaměstnávají tělo a hlavu psa a rozvíjí tak samotný vztah, důvěru a komunikaci mezi vámi. Na trénincích se můžete setkat s parkurovými překážkami na skoky,  houpačkou, áčkem či tunelem. Mezi nabízenými aktivitami Pesopark nezapomíná ani na psy typu bull, kterým se zde věnuje zkušený trenér Miroslav Tošnar. Pro tato plemena a jejich páníčky je zde připravena možnost zúčastnit se skoků na stěnu, přetahování se o peška nebo výcvik obran s figurantem.

 

Jednotlivé aktivity jsou vedeny zkušenými lektory, specialisty v oboru. V areálu také probíhají kurzy a přednášky  pro majitele psů. Můžete se zde například přihlásit na seminář s názvem „Odměny a tresty s Evou Štemberovou,“ pokud máte doma komplikovanějšího pejska můžete zavítat na seminář „Péče o psí hysterky“ nebo seznámit vašeho pejska s hospodářskými zvířaty na semináři „Socializace na hospodářská zvířata“. Nejnovějším seminářem je kurz o plošném a sutinovém vyhledávání s Jitkou Dědinovou a Láďou Pozdníčkem, kteří patří se svými úspěchy na světové úrovni mezi nejlepší. I další semináře jsou zacílené na komunikaci, například „Se svým psem teď a tady“ nebo „Průvodce psí komunikací s Evou Štemberovou“, která se specializuje mimo jiného i na problémové chování psů. V aktivitách má Pesopark připraven i příměstský tábor specializovaný na agility.

 

   

 

 

Ceny jednotlivých kurzů jsou individuální, více informací se dozvíte zde: http://www.pesopark.cz/

Diskuse k aktualitě U „sedni“ a „lehni“ to nekončí, ale teprve začíná

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi
    Někdo to rád horké
    přejít na aktuality