Druhé místo ve Světové treibballové lize pro český tým!

World Treibball Leaguehttps:2017/18 skončila, body jsou sečteny. Na druhém místě se umístila Barnie Sweape s Milanem Stoklasou, jehož manželka Bohdana Stoklasová je v našem časopise autorkou seriálu o treibballu.

Datum: 27.2.2018 | Zhlédnuto: 206x

Světová treibballová liga je distančním treibballovým turnajem s účastí týmů z různých kontinentů organizovaným v USA. Zúčastněné týmy dokumentují splnění zadaných úkolů formou videí. Je třeba nacvičit řadu úkolů zaměřených na dálkovou ovladatelnost i rychlost, jejich splnění je poté bodováno.

 

 

V letošním ročníku ligy se zúčastnilo nejvíce závodníků z USA, početná a velmi vyspělá byla i evropská skupina, vynikající výkony předvedly týmy z Austrálie. Barnie soutěžila v nejvyšší kategorii B.


Pořadí v kategorii B na prvních třech místech:
    1. Malouk& Anja Jacob (Německo), 161 bodů
    2. Barnie& Milan Stoklasa (Česká republika), 156 bodů
    3. Flocke& Helmut Semmet (Německo), Keira&Fay Benjamin (Austrálie), 151 bodů

 

Ukázkové úlohy:

Dálková ovladatelnost: https://youtu.be/9TiuKCEJ9oE

Rychlost: https://youtu.be/PrNrxocLPxA

Více zde:http://www.zlesnizahrady.cz/treibball/WTWL-1718-cz.html

Diskuse k aktualitě Druhé místo ve Světové treibballové lize pro český tým!

Pravidla diskuse Nápověda

Redakce www.ecanis.cz nechce pravidly pro online diskuzi omezovat, platí však pravidla, která by měl každý diskutující respektovat. Pro zjednodušení je lze shrnout do tří zásadních bodů. Diskutující musí dodržovat pravidla slušného chování a zákony České republiky, a nesmí zneužívání diskuzí ke komerčním účelům. Každý, kdo tato pravidla ctí a dodržuje je v online diskuzi na www.ecanis.cz vítán.

Nápověda pro diskuzi
    Někdo to rád horké
    přejít na aktuality